| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 770*510*450 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Min. Sipariş (Set) | 1 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 100 takım / hafta |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| bileşen yüksekliği | 50 mm'ye kadar |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 7 iş günü içinde |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Manuel tip |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |