| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 600 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hızlı Çelik |
| Kalınlık | 0.3-3.5mm |
| maksimum uzunluk | 400 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Sertifika | CE ISO |
|---|---|
| Paket | Plywood kapak |
| Nakliye Yöntemi | EXW / FOB (seçenek) |
| Çalışma alanı | 320*320mm(Özelleştirilebilir) |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| yaşam döngüsü | 200000 kez |
|---|---|
| Renk | mavi/ siyah/ gri |
| Şart | Yeni |
| Standart ÇalışmaSıcaklık | 260 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı(C) | 350 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 330mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |