| Adı | Otomatik Pcb Delme Makinesi |
|---|---|
| Avantaj | ağaçsız pcb delme |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Kurmak | 1999 |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| Adı | Otomatik Pcb Delme Makinesi |
|---|---|
| Avantaj | ağaçsız pcb delme |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Kurmak | 1999 |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| Adı | Otomatik Pcb Delme Makinesi |
|---|---|
| Avantaj | ağaçsız pcb delme |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Kurmak | 1999 |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| Adı | Otomatik Pcb Delme Makinesi |
|---|---|
| Avantaj | ağaçsız pcb delme |
| Karakteristik | Modele göre ayırma pcb / fpc |
| Kurmak | 1999 |
| Katkıda bulunmak | 8t - 30t |
| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 650kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |