| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 330mm |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Türü | Pnömatik |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Panelden çıkarma hızı | Dört seçmeli hız |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Panel açma uzunluğu | 460MM (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | İsteğe bağlı |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 55kg |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Kalınlığı en aza indirin | 0,6-3,5 mm |
| Boyut | 770mm*510mm*350mm |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 410MM |
| Hızı En Aza İndirin | 100/200/300/500 mm/sn |
| Model | CWPE |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Katkıda Bulun (Ton) | 8 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Yetenek (Set) | 1000 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |