| Adı | LED PCB depaneler |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Brand name | Chuangwei |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar |
| Ürün adı | PCB Depanelizasyon Makinesi |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Malzeme | PCB, FPC, Metal Levha |
|---|---|
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Ürün adı | PCB ayrı |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar, SKH-9 |
| Özellikleri | Özelleştirilmiş |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 TAKIM |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| ayırma kalınlığı | 0.8-3.0mm |
| Malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | iki daire bıçağı |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Ürün Adı | PCB yönlendirici makinesi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Mil | 60000RPM |
| İşletme Türü | Üreticisi |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| fonksiyon | Tüm FR4 ve Alüminyum levhaların kesilmesi |
| Sürme | Penumatic |
| adavantage | stres yok |
| Sertifika | CE |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm /720mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | El PCB depanelizer |
| Nakliye yolu | Müşterilerin ihtiyacına göre |