| Kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | yuvarlak bıçaklar |
| Garanti | Makine bir yıl boyunca ücretsiz |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | limit yok |
| BIÇAKLAR | 3 Takım |
| Sürme | Motor |
| PCB Kalınlığı | 0,8-3,5 mm |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| fonksiyon | Tüm FR4 ve Alüminyum levhaların kesilmesi |
| Sürme | Penumatic |
| adavantage | stres yok |
| Sertifika | CE |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| çalışma hızı | 0 ila 400 mm/s |
| Makina ağırlığı | 40kg |
| Voltaj | 200VAC |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| PCB Kalınlığı | 0.8 ila 3.5 mm |
| çalışma hızı | 0 ila 400 mm/s |
| Voltaj | 200VAC |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Çalışma alanı | 450*350mm |
| Mil | KAVO |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Adı | PCB Router Depanelizer |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Bıçak numarası | dokuz adet |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |