| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak şekli | iki daire bıçağı |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Voltaj ve Güç | 110/220V 60W |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak şekli | iki daire bıçağı |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Voltaj ve Güç | 110/220V 60W |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak şekli | Doğrusal Bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Uygulama | şap tahtası, pcb, led panel kesme ... |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 8 / 9 / 10 kümeleri dairesel bıçaklar |
| MOQ | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| sistem | Otomatik tip |
|---|---|
| Güç | 110 / 220V |
| MOQ | 1 set |
| Bıçaklar için malzeme | yüksek hız çeliği |
| Kesme uzunluğu | 600 mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
| bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |