| Kesme genişliği | Sınırsız |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| LCD | Parça sayaç kapasitesi ile |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 8/9/10 set (müşterilerin gereksinimlerine göre yapılır) |
| MOQ | 1 set |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Garanti | Bir yıl |
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçaklar |
| Adı | Multi Splitter PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Bıçak sayısı | 9 |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Makine tipi | Otomatik Tip |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| türü | Motor tahrikli |
| platformu | Özel |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |