| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Çalışma alanı | 450*350mm |
| Mil | KAVO |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Adı | PCB Router Depanelizer |
| Ağırlık | 650kg |
|---|---|
| Maksimum PCB boyutu | 450*350mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Mil markası | KAVO |
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 8 / 9 / 10 kümeleri dairesel bıçaklar |
| MOQ | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Lazer kaynağı | 12/15 / 18W |
|---|---|
| Lazer markası | ABD Optowave |
| Makina ağırlığı | 1500kgs |
| boyut | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| güç | 220v 380v |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model Numarası | CWVC-5 |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Bıçak şekli | iki doğrusal bıçak |
| Balyalar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| tip | Pnömatik tip |
| Uygulama | led ışık çubuğunu kesmek için kullanın |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Garanti | Bir yıl |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |