| Ürün Adı | PCB Sökme Makinesi |
|---|---|
| Türü | CNC YÖNLENDİRİCİ |
| Özellikler | En düşük stres |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Yabancı hizmet | Müşterinin talebine göre tedarik |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| PCB'nin en fazla tekil uzunluğu | 330mm (özel yapılabilir) |
| PCB tekilleştirme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Voltaj ve Güç | 110V/220V 10W |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| En Uzun Küçült | 450mm |
|---|---|
| Kalınlığı en aza indirin | 1.0-3.5mm |
| Makina ağırlığı | 200kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Güç(w) | 400 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| PCB yönlendirici | eksen hassasiyeti |
| kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Maksimum pcb kalınlığı | 5mm |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| PCB boyutu | 320*320mm(standart) |
| Mil | KAVO veya Sabah yıldızı |
| Açıklama | PCB Depaneling Router |