| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Lazer | 10-17W |
| Voltaj | 110V/220V |
| makine boyutu | 1480mm*1360mm*1412mm |
| Makina ağırlığı | 1500KG |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Lazer | 10-17W |
| Voltaj | 110V/220V |
| makine boyutu | 1480mm*1360mm*1412mm |
| Makina ağırlığı | 1500KG |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Malzeme | mermer |
|---|---|
| pcb | FR4, FPC |
| Voltaj | 110V/220V |
| Boyut | 1480mm*1360mm *1412mm |
| Ağırlık | 1500KG |
| Adı | PCB yönlendirici makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | Hassas Depaneling Router Pcb Üretim Makinesi |
|---|---|
| Menşe yeri | ÇIN |
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | KAVO |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 330mm |
| PCB Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Marka | CW |