| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Adı | PCB Ayrıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB Kesim Uzunluğu | 460 mm |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| ad | Lazer PCB Depaneler |
|---|---|
| ağırlık | 1500kgs |
| Nakliye | FOB / EXW |
| Lazer | ABD markası Optowave |
| güç | 220v 380v |
| lazer dalga boyu | 355nm |
|---|---|
| Konumlandırma Hassasiyeti | ± 2 um |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ± 1 um |
| Lazer Tarama Hızı | 2500 mm / s (maks.) |
| güç | 220v 380v |
| Adı | Manuel PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Adı | Multi Splitter PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Bıçak sayısı | 9 |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| sistem | Motorlu pcb ayırma |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (müşterinin ihtiyacına göre yapılır) |
| kuruluş yılı | 1999 |