| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya yüksek hızlı çelik ithal |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Panelden çıkarma hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Sertifika | CE ISO |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Kalınlığı en aza indirin | 0,6-3,5 mm |
| Boyut | 770mm*510mm*350mm |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 410MM |
| Hızı En Aza İndirin | 100/200/300/500 mm/sn |
| Bıçak ağzı | dairesel ve doğrusal bıçaklar |
|---|---|
| Hız kesmek | Manuel kontrol |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | ithal japonya yüksek hız çeliği |
| Boyut | 400*780*480mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| BIÇAKLAR | doğrusal ve yuvarlak tip |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm (özelleştirilebilir) |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Hava basıncı | 3-30T (özelleştirilmiş) |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 460 mm |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| Kesme Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |