| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslim süresi | 5 iş günü içinde |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB Kesim Uzunluğu | 270 |
| kesme kalınlığı | 0.3~3.5 |
| Boyut | 570*210*400 |
| Ağırlık | 130 |
| sistem | Otomatik Tip |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Adı | konveyör besleme kesicili pcb ayırıcı |
| MOQ | 1 set |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Adı | PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Kesme Tipi | Kılavuz |
| Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Pano Türü | V Çukur |
| Garanti | 1 yıl |
| Kesme uzunluğu | 460mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Manuel tip |