| Adı | PCB Depanelizer Sistemi |
|---|---|
| XY kesme hızı | 0~100 mm/sn |
| Yeniden yönlendirme doğruluğu | ± 0,01 mm |
| XYZ AB Çalıştırma yolu | AC servo motorlar |
| Konveyör bant yüksekliği | 900 ±50mm |
| Makina ağırlığı | 650Kgs |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.5-3.5MM |
| İşmili Hızı | 60000rpm |
| Güç kaynağı | 220Vac |
| Sertifika | CE |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| PCB boyutu | 320*320mm(standart) |
| Mil | KAVO veya Sabah yıldızı |
| Açıklama | PCB Depaneling Router |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| ad | Lazer PCB / FPC Ayırıcı |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Marka adı | ChuangWei |
| güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |