| Bıçak uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak hareketli | el itme |
| kesme hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Kesme Tipi | V Çukur |
| Ürün Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Marka adı | ChuangWei |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| iğ | KAVO |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| ağırlık | 1900kgs |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| Maks PCB | 600 * 450 mm |
|---|---|
| Dış Boyut | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| ağırlık | 1500kgs |
| Lazer kaynağı | Optowave |
| ad | Lazer PCB Ayırıcı |
| lazer dalga boyu | 355nm |
|---|---|
| Konumlandırma Hassasiyeti | ± 2 um |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ± 1 um |
| Lazer Tarama Hızı | 2500 mm / s (maks.) |
| güç | 220v 380v |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |