| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| PCB Tipi | V Çukur |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0.6~3.5 |
| PCB Malzemesi | Alüminyum,FR4 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Beyaz |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Plaka Kalınlığı | 0,5 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Ekipman gücü | 100W |
| Ağırlık | yaklaşık 200kg (Dahil etme platformu) |
| Genel boyutlar | 1768×G800×Y1247(mm) |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Plaka Kalınlığı | 0,5 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Ekipman gücü | 100W |
| Ağırlık | yaklaşık 200kg (Dahil etme platformu) |
| Genel boyutlar | 1768×G800×Y1247(mm) |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |