| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 3 gün sonra |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Hızı En Aza İndirin | Kılavuz |
| Makina ağırlığı | 45/30 Kg |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Pano Türü | V Çukur |
|---|---|
| kesme hassasiyeti | ±0,01 mm |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,6-3,5 mm |
| Sürat kalınlığı | 0.4mm~3.2mm |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Yetenek temini | 300 takım/ay |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |