| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 7 iş günü içinde |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| sistem | Motorlu pcb ayırma |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (müşterinin ihtiyacına göre yapılır) |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 650kg |
| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| sistem | Motorlu pcb ayırma |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (müşterinin ihtiyacına göre yapılır) |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Menşe yeri | ÇIN |
|---|---|
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | Sabah Yıldızı |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |
| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |