| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Bağlantı Yolu | Freze derzleri |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | KAVO |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tahta Uzunluğu | 300~1200 mm (özel olarak yapılabilir) |
|---|---|
| Boyutlar | 2105*1662*1716mm |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Modelin malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Güç kaynağı | 220V |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Devir süresi | 7.5s/döngü |
| Çıkış | 8T |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| mod | Otomatik |
|---|---|
| Sürat kalınlığı | 0.4mm~3.2mm |
| Boyut | 770*510*450 mm |
| Hız | Ayarlanabilir |
| Ayırıcı hızı | 0-400 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |