| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0-400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Adı | V-Oluk Ayırma Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| programı | Öğretim Kutusu |
| PCB maksimum boyutu | 400*400mm ((özel olarak yapılabilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
| Adı | Hassas Depaneling Router Pcb Üretim Makinesi |
|---|---|
| Menşe yeri | ÇIN |
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | KAVO |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | Plywood kapak |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Plaka formu | 1,2 / 2,4m (Opsiyon) |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Çerçeve | masif demirden yapılmış sağlam çerçeve |
|---|---|
| Hız kesmek | 400 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hızlı çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Ağırlık | 36kg |
|---|---|
| Kesme hızı ((mm/s) | Ayarlamak |
| Levha Kalınlığı(mm) | 0,5-3,0 |
| Bileşenler Yüksekliği ((mm) | 0-10 |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |