| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Adı | V Çukurlu PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| platformu | 500*270mm |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Adı | V Çukurlu PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| platformu | 500*270mm |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB Kesim Uzunluğu | 270 |
| kesme kalınlığı | 0.3~3.5 |
| Boyut | 570*210*400 |
| Ağırlık | 130 |
| Delme Kuvveti | 3-30T (özelleştir) |
|---|---|
| Ölmek | özelleştirmek |
| türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm (özelleştir) |
| Garanti | Bir yıl |
| Güç | 110v veya 220v |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | PCB Panoları |
| PCB Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Paket | ahşap |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Delme Kalıbının Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |