| Bıçak tipi | Doğrusal |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-3.5mm |
| ad | PCB tekilleştirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| Delme makinesi teslim süresi | 7 gün içinde |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Türü | Otomatik |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Delme makinesi teslim süresi | 7 gün içinde |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Türü | Otomatik |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Aksesuarlar | LT Bıçakları |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,03 mm |
| Bıçak Açısı | özelleştirilmiş |
| bıçak çapı | 125mm |
| Pano Türü | V Çukur |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Konveyör Uzunluğu (mm) | 1540 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |