| Kesme uzunluğu | 460mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Manuel tip |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım/Ay |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Bileşen Yüksekliği | 70mm |
| kesme toleransı | ±0,1 mm |
| Kanca bıçağı | Kanca kesicisi |
| Hava kompresörü | 5-7 kg |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | 20±2 °C |
| Kılıcın ömrü | 6-12 Ay |
| PCB boyutu | 330mm |
| mod | Otomatik |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |