| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Maks. PCB kesme uzunluğu | 460 mm / 700 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| sistem | Manuel işlem |
| Paket | kontrplak kasa |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslim süresi | 5 iş günü içinde |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| sistem | Manuel tip |
| Paket | kontrplak kasa |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| sistem | Manuel tip |
| Paket | kontrplak kasa |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| dak. Emir | 1 |
| Adı | yarı otomatik delme panel çıkarma makinesi |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*320 |
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 930*880*1230 |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Malzeme | PCB,FPC,önceden puanlanmış PCB |
|---|---|
| Bıçak tipi | SKH-9 |
| Ürün Adı | PCB montaj ekipmanları |
| Uygulama | Kurulu, Baskılı devre kartı |
| Özellik | Özelleştirilmiş Ekonomik |
| Adı | PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Kesme Tipi | Kılavuz |
| Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Pano Türü | V Çukur |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 600 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |