| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 3 iş günü içinde |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| ayırma kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Maks. PCB kesme uzunluğu | 460 mm / 700 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| sistem | Manuel işlem |
| Paket | kontrplak kasa |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| sistem | El ile çalıştırılır |
| Kesme uzunluğu | 460 / 700 mm |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Otomatik Tip |
| MOQ | 1 set |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Maks. PCB kesme uzunluğu | 460 mm / 700 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Manuel işlem |
| Paket | kontrplak kasa |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Maks. PCB kesme uzunluğu | 460 mm / 700 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Manuel işlem |
| Paket | kontrplak kasa |
| PCB Kesim Uzunluğu | 460mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | bir doğrusal bıçak ve bir daire bıçağı |
| Türü | Otomatik Tip |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 450 mm |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
| MOQ | 1 set |
| Garanti tarihi | bir yıl boyunca ücretsiz |