| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Bıçak uzunluğu | 480mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Plywood kapak |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | AC 110 / 220V |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| modeller | müşterilerin ihtiyaçlarına göre yapılabilir |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Hizmet | yurtdışı hizmetlerini desteklemek |
| Modelin malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| teslim süresi | 3 gün içerisinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Kaynağı | ÇIN |
| Adı | pcb / fpc delme makinesi |
| Tedarik Yeteneği | 30 set / ay |