| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm /720mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| BIÇAKLAR | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| Nakliye yolu | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Ürün Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Marka adı | ChuangWei |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Model | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| platformu | Özel |
| fonksiyon | Uzun yumuşak PCB plakaları |
| Garanti | Bir yıl |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | Manuel pcb depanel |
| Nakliye yolu | seçenek |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | Manuel pcb depanel |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Kesme genişliği | Sınırsız |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| LCD | Parça sayaç kapasitesi ile |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ürün Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Marka adı | ChuangWei |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| ad | PCB V-kesim Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB Kesme Uzunluğu (mm) | sınırsız |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.3 ~ 3.5 |
| Ağırlık (kg) | 185 |
| Boyut (mm) | 780 * 500 * 620 |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | kontrplak kasa |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| baldeler | üç set daire bıçağı |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım / Ay |
| İsim | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Maks. uygulanabilir PCB | 300*570mm |
| Güç kaynağı | 220V/110V |
| kullanım | LED Tüp Büyük Adet Üretim |