| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 720 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | El PCB depanelizer |
| Nakliye yolu | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| özellik | Özelleştirilmiş |
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar |
| Malzeme | PCB, LED şerit, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| Ürün adı | pcb depaneling |
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar |
| Dijital ekran hassasiyeti | 0,01 mm |
|---|---|
| Etkili Genişletilmiş Boyut | 250 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | V-puanı ve pcb kalınlığının test derinliği |
| Çerçeve | katı demir çerçeve |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Maksimum pcb kesme uzunluğu | 600 mm |
| Sertifika | CE |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Çerçeve | masif demirden yapılmış sağlam çerçeve |
|---|---|
| Hız kesmek | 400 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hızlı çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Maksimum pcb kesme uzunluğu | 600 mm |
| Sertifika | CE |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
| Ürün adı | PCB Depanelizasyon Makinesi |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Avantaj | LCD kontrol |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Ayırma uzunluğu | 460mm / 720mm / 1200mm |
| BIÇAKLAR | bir doğrusal bıçak ve bir daire bıçağı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |