| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Uygulama | LED panel, sunta, alüminyum alt tabaka, bakır alt tabaka, FR4, cam elyaf levha. |
|---|---|
| Kel için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| bıçak tipi | doğrusal bıçak |
| Ürün adı | Lineer Bıçaklı Metal Levha İçin PCB Ayırıcı Makinesi |
| Avantaj | Daha az ağaçlı |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Maksimum pcb kesme uzunluğu | 460 mm |
| Sertifika | CE |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | LED için Çoklu Bıçaklı V-cut PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| V-oluk Artık kalınlık hassasiyeti | ± 2mil |
|---|---|
| Çalışma platformu | Maks: 1550 mm * 630 mm |
| Kalınlık | Manuel |
| Konumlandırma Dübeli | Dia: 2MM (7PCS) |
| Bıçak kalınlığı | 2mm |
| Makina ağırlığı | 40kg |
|---|---|
| Paketleme Detayı | kontrplak kasa |
| Teslimat ayrıntıları | 3 gün içerisinde |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 460 / 600 / 1200mm |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |