| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | iki daire bıçağı |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| fonksiyon | Tüm FR4 ve Alüminyum levhaların kesilmesi |
| Sürme | Penumatic |
| adavantage | stres yok |
| Sertifika | CE |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 8/9/10 takım (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| MOQ | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | Manuel pcb depanel |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Ambalaj detay | Kontrplak kutu |
| Teslim Detay | 3 gün içerisinde |
| Garanti | 1 yıl |
| Tedarik Yeteneği | 3 gün içerisinde |