| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depaneli |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, kredi kartı, nakit |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | pcb depanel makinesi |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, kredi kartı, nakit |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | pcb depanel makinesi |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, kredi kartı, nakit |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | pcb depanel makinesi |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, kredi kartı, nakit |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | pcb depanel makinesi |
| Ödeme koşulu | T/T, paypal, kredi kartı, nakit |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | pcb depanel makinesi |
| Kullanımı | ayırma PCB, LED şerit, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| Ürün Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
| Sürmek | Pnömatik olarak |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçak |
| Kesme genişliği | sınırsız |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| LCD | parça sayacı kapasitesi ile |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depaneli |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |