| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |
| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |
| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | limit yok |
| BIÇAKLAR | 3 Takım |
| Sürme | Motor |
| PCB Kalınlığı | 0,8-3,5 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme hızı | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Kesme uzunluğu | Limit yok |
| tip | Pnömatik |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |