| Ürün Adı | Lazer PCB/FPC Ayrıcı |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Kalınlığı | ≤ 1,2 mm |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| ürün | V-Cut PCB ayırıcı |
|---|---|
| Marka | Chuangwei |
| renk | Beyaz |
| Kesme Uzunluğu Maks. | 430mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| En Uzun Küçültme | sınırsız |
|---|---|
| tip | Pnömatik |
| boyut | 780mmx500mmx620mm |
| ağırlık | 185KG |
| kullanım | şap tahtası kes |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 100mm-sınırsız |
| Bıçak sayısı | Özel |
| Türü | motorlu |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ağırlık | 650kg |
|---|---|
| Maksimum PCB boyutu | 450*350mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Mil markası | KAVO |
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 takım (özelleştirilmiş) |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
| tip | Pnömatik |