| Ödeme koşulu | T/T, paypal, kredi kartı, nakit |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | pcb depanel makinesi |
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Paketleme Detayı | kontrplak kasa |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| baldeler | üç set daire bıçağı |
| Tedarik Yeteneği | 80 Takım / Ay |
| Ağırlık | 36kg |
|---|---|
| Kesme hızı ((mm/s) | Ayarlamak |
| Levha Kalınlığı(mm) | 0,5-3,0 |
| Bileşenler Yüksekliği ((mm) | 0-10 |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Çerçeve | masif demirden yapılmış sağlam çerçeve |
|---|---|
| Hız kesmek | 400 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hızlı çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Bıçak uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak hareketli | el itme |
| kesme hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Kesme Tipi | V Çukur |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Adı | Multi Splitter PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Bıçak sayısı | 9 |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| lazer dalga boyu | 355nm |
|---|---|
| Konumlandırma Hassasiyeti | ± 2 um |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ± 1 um |
| Lazer Tarama Hızı | 2500 mm / s (maks.) |
| güç | 220v 380v |