| Maksimum kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110 / 220V |
| Uygulama | Farklı kalınlıktaki FR4 / Alüminyum Levha'nın kaldırılması |
| Teslimat süresi | 1-3 GÜN |
| Avantage | Kolay kullanım, bileşeni iyi koruyun |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model Numarası | CWVC-5 |
| Malzeme | Mermer |
|---|---|
| yüzey | ESD Boya |
| Voltaj | 110V / 220V |
| Makina ağırlığı | 1500kgs |
| Garanti | 1 yıl |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | iki daire bıçağı |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depaneli |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Adı | PCB Depaneli |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |