| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| ayırma kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Garanti | Bir yıl |
| tip | Pnömatik |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | o.3-3.5 |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | japonya'dan lineer bıçaklar |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Türü | Otomatik |
| certification | CE ISO |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| ayırma kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| bileşen yüksekliği | 50 mm'ye kadar |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |