| Bıçak tipi | Doğrusal |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-3.5mm |
| ad | PCB tekilleştirme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Boyut | 420*280*400mm |
|---|---|
| Uzunluk | 350mm Uzunluğa Kadar PCB Panelleri. |
| Min PCB Genişliği | 8MM |
| En az kesim genişliği | 700mm |
| Güç kaynağı | 220 / 110 VAC |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Çalışma alanı | 450*350mm |
| Mil | KAVO |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Adı | PCB Router Depanelizer |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Ürün Adı | Lazer PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Kalınlığı | ≤ 1,2 mm |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| avantaj | farklı kalınlıkta PCB / Alüminyum levha |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | sınırsız |
| teslim | 7-15 iş günü |
| Uygulama | FR4, Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| ad | Lazer PCB / FPC Ayırıcı |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Marka adı | ChuangWei |
| güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |