| En Uzun Küçültme | sınırsız |
|---|---|
| tip | Pnömatik |
| boyut | 780mmx500mmx620mm |
| ağırlık | 185KG |
| kullanım | şap tahtası kes |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Adı | Lazer PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| model | CW-F01-S |
|---|---|
| Çalışma istasyonu | 2 |
| güç | 220V, 4.2KW |
| Pcb kalınlığı | 0.5-3.5MM |
| Çalışma alanı | 320 * 320 mm (standart) |
| Yönetim Sertifikası | ISO9001. ISO9001. CE CE |
|---|---|
| En Uzun Küçültme | sınırsız |
| tip | Pnömatik |
| boyut | 780mmx500mmx620mm |
| ağırlık | 185KG |
| Delme Derinliği | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| İşmili Hızı | 24000RPM |
| Mil Gücü | 800w |
| Garanti | 1 yıl |
| Ses | 750x750x750mm |