| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
| Ürün adı | PCB Depanelizasyon Makinesi |
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
|---|---|
| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
| Ürün adı | PCB Depanelizasyon Makinesi |
| Uygulama | FR4, Baskılı Devre Kartı |
| özellik | Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 36kg |
|---|---|
| Kesme hızı ((mm/s) | Ayarlamak |
| Levha Kalınlığı(mm) | 0,5-3,0 |
| Bileşenler Yüksekliği ((mm) | 0-10 |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Bıçak Miktarı | 3 Takım |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | T8 PCB ayırıcı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| En Uzun Küçültme | sınırsız |
|---|---|
| tip | Pnömatik |
| boyut | 780mmx500mmx620mm |
| ağırlık | 185KG |
| kullanım | şap tahtası kes |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Ürün adı | V-Cut Ayırıcı |
|---|---|
| Marka adı | ChuangWei |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.2mm |
| Kesme Noktası | 0-100-200-300-400mm |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
| Ürün adı | PCB Depanelizasyon Makinesi |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Delme Derinliği | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| İşmili Hızı | 24000RPM |
| Mil Gücü | 800w |
| Garanti | 1 yıl |
| Ses | 750x750x750mm |