| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |
| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |
| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Makine boyutu | 420x280x400 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Makine boyutu | 420x280x400 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Güç | 220V |
| Uygulama | FR4, Alüminyum |
| PCB Tipi | V Çukur |
| Bıçak tipi | Doğrusal |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Adı | Devre Kartı Yönlendiricisi |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |