| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Devir süresi | 7.5s/döngü |
| Çıkış | 8T |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 650kg |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 3 gün sonra |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| PCB Tipi | V Çukur |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0.6~3.5 |
| PCB Malzemesi | Alüminyum,FR4 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Beyaz |