| Uygulama | FPC |
|---|---|
| Güç | 110/220V |
| Ölmek | değiştirilebilir |
| Katkıda bulunmak | Özel |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| PCB kartı zamanı | 6sn |
|---|---|
| zamanla dergi değişimi | 30 saniye |
| Güç kaynağı | 100-230V AC güç |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| Transfer yüksekliği | 900±20mm (veya özelleştirilmiş) |
| PCB kartı zamanı | 6sn |
|---|---|
| zamanla dergi değişimi | 30 saniye |
| Güç kaynağı | 100-230V AC güç |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| Transfer yüksekliği | 900±20mm (veya özelleştirilmiş) |
| ad | Çok İşlevli PCB Arabelleği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-6 kgf / cm2 |
| Sabit ray | Ön |
| Tampon Kapasitesi | Max. Maks. Alan sayısı 24 PCB's at pitch 1 Adım 1'de 24 PCB |
| Transfer yüksekliği | 900 ± 20 mm |
| ad | Çok İşlevli PCB Arabelleği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-6 kgf / cm2 |
| Sabit ray | Ön |
| Tampon Kapasitesi | Max. Maks. Alan sayısı 24 PCB's at pitch 1 Adım 1'de 24 PCB |
| Transfer yüksekliği | 900 ± 20 mm |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Ağırlık | 650kg |
|---|---|
| Maksimum PCB boyutu | 450*350mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Mil markası | KAVO |
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| ad | PCB Muayene Bağlantı Standı Makinesi |
|---|---|
| Güç kaynağı | 100-230V AC |
| Elektrik yükü | Maksimum 100VA |
| İletim yüksekliği | 900 ± 20 mm |
| Teslimat yönü | Sol → Sağ veya Sağ → Sol |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Sertifika | CE ISO |
| Kesme Kapasitesi | 330mm |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Sertifika | CE |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220v veya 110v |
| PCB Uzunluğu | 330mm |
| Uygulama | FR4, Alüminyum |
| Bıçak tipi | dairesel bıçaklar |