| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Teslimat (Gün) | 1 |
| Yetenek (Set) | 1000 |
| PCB Alanı (mm) | 330*220 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ürün Adı | Lazer PCB/FPC Ayrıcı |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Kalınlığı | ≤ 1,2 mm |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| yaşam döngüsü | 200000 kez |
|---|---|
| Renk | mavi/ siyah/ gri |
| Şart | Yeni |
| Standart ÇalışmaSıcaklık | 260 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı(C) | 350 |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
|---|---|
| kuruluş yılı | 1999 |
| Kullanımı | delme PCBA, şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| sistem | LCD kontrol |
| Hız kesmek | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Delme presi |
| Kaynağı | ÇIN |
| PCB boyutu | 220x320mm |
| Ürün ağırlığı | 150kg |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Boyutlar | 1200mm X 800mm X 1500mm |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Çıkış | 3T/8T/10T |
| Güç kaynağı | 220V |