| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Lazer Kafası | Katı hal UV lazerleri |
| Güç Oranı | 10/15W |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| Çalışma alanı | 300*300mm |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Lazer Kafası | Katı hal UV lazerleri |
| Güç Oranı | 10/15W |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| Çalışma alanı | 300*300mm |
| Delme makinesi teslim süresi | 7 gün içinde |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Türü | Otomatik |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Delme makinesi teslim süresi | 7 gün içinde |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Türü | Otomatik |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| Malzeme | PCB,Alüminyum PCB |
|---|---|
| Sürmek | Pnömatik olarak |
| Ürün Adı | PCB Depanelizasyonu |
| şekli | V kesimi, LED tüpü. |
| Kontrol modu | PCB frezeleme, Elektrik |
| Renk | Özel |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Yönlendirme biti | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB boyutu | 450*350mm |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depaneli |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Adı | PCB Depaneli |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Depresyon | 0.45-0.70pa |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
| Ağırlık | 530kg |