| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| programı | Öğretim Kutusu |
| PCB maksimum boyutu | 400*400mm ((özel olarak yapılabilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 3 gün sonra |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| sistem | Motorlu pcb ayırma |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (müşterinin ihtiyacına göre yapılır) |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | LED için Çoklu Bıçaklı V-cut PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 3-11 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |