| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç (W) | 10/12/15 / 18W |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | ± 25 μm (1 Mil) |
| Nakliye | FOB / EXW / DHL |
| boyut | 1000 mm * 940 mm * 1520 mm |
| Soğutma | Hava soğutmalı (dahili su-hava soğutmalı) |
| Türü | motorlu |
|---|---|
| Ayrım Hızı | 100/200/300/500 mm/sn |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç | 110/220V |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan ithalat edilen yüksek hızlı çelik kullanın. |
| Menşe yeri | ÇIN |
|---|---|
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | Sabah Yıldızı |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Devir süresi | 7.5s/döngü |
| Çıkış | 8T |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0-400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |