| Ambalaj bilgileri | Denize uygun kontrplak kağıt, güvenli, fumize edilmesine gerek yok. |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | havale, akreditif |
| Yetenek temini | 800 Takım/Yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin |
| Adı | LED Şap Kurulu için Pcb Ayırıcı |
|---|---|
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak şekli | İki doğrusal bıçak |
|---|---|
| Kesme genişliği | 0,6-3,2 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| platformu | Özelleştirebilir |
| Türü | Pnömatik |
| Dimensions(W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Weight | 550kgs |
| Height offset | 60~110mm |
| Positioning repeatability | 0.001mm |
| Axis working area(max) | 680mm*360mm*50mm |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB kesme hızı | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |