| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB Hızını Kes | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| PCB Şekli | Eklemli bağlantı |
|---|---|
| avantaj | Düşük fiyat |
| pcb ayırıcı | pcb ayırıcı |
| Eylem vuruş süreleri | 12 kez / dak |
| Çalışma kuru hava basıncı | 0,50-0,70 Mpa |
| Ürün Adı | Lazer PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Kalınlığı | ≤ 1,2 mm |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Lazer PCB Depanelizer/ Lazer Depaneling Makinesi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| İşletim sistemi | Pencere 7 |
| PCB boyutu | 450*350 ((her boyutta özelleştir) |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Güç | 220/110V |
| Elektrikli süpürge | 3.5KW |
| Çalışma masası | 2 |
| ad | PCB Muayene Bağlantı Standı Makinesi |
|---|---|
| Güç kaynağı | 100-230V AC |
| Elektrik yükü | Maksimum 100VA |
| İletim yüksekliği | 900 ± 20 mm |
| Teslimat yönü | Sol → Sağ veya Sağ → Sol |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |