| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| BIÇAKLAR | 9 (daha fazla veya daha az) |
|---|---|
| Türü | Motor tahrikli |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| En Uzun Küçült | 450mm |
|---|---|
| Kalınlığı en aza indirin | 1.0-3.5mm |
| Makina ağırlığı | 200kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Kullanımı | ayırma PCB, LED şerit, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| Ürün Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
| Sürmek | Pnömatik olarak |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçak |
| Kullanımı | PCB, LED şeridi, Bakır PCB, Alüminyum PCB için ayrıştırma |
|---|---|
| Adı | PCB Ayrı makine |
| Türü | Pnömatik tip |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak Uzunluğu | 450 mm |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | t/t, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| İsim | Delme Depaneling Kalıbı |
|---|---|
| ADEDI | 1 takım |
| model için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Tip | özelleştirilmiş |
| Hazır olma zamanı | 7-15 gün |
| Malzeme | PCB, LED şerit, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| Ürün adı | pcb depaneling |
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar |
| Malzeme | PCB, Bakır PCB, Alüminyum PCB |
|---|---|
| sürücü | Pnömatik olarak |
| Bıçak tipi | Dairesel Bıçaklar |
| Ürün adı | PCB Depanelizasyon Makinesi |
| Uygulama | Kart, Baskılı Devre Kartı |